شنبه ١١ تير ١٤٠١ - 
1 2
منو اصلی
بروزرسانی
تاریخ آخرین بروز رسانی:1401/3/30
 
صفحه اصلي > دپارتمانها > دپارتمان پزشکی دقیق 
 
 

دپارتمان پزشکی دقیق

چشم انداز:

دپارتمان « پزشکی دقیق »امید دارد موجب آغاز حرکت در راستای پیشرفت این علم نوین در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و سپس در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور شود. امید است که دپارتمان با ایجاد و راه اندازی زمینه های پژوهشی و مطالعاتی مناسب بتواند دانشجویان، پزشکان و پژوهشگران علاقه مند در سراسر کشور را جذب کرده، موجب فراهم شدن فرصت های شغلی و تحصیلی برای این افراد شود. همچنین دپارتمان از همکاری تمامی افراد و گروه های پژوهشی داخل و خارج از کشور که به حوزه پزشکی دقیق علاقه دارند، استقبال می کند.

ماموریت:

دپارتمان « پزشکی دقیق » با هدف تفهیم صحیح پزشکی دقیق در جامعه پژوهشی و پزشکی کشور از طریق آموزش، پژوهش و خدمات تاسیس گردیده است. آموزش دقیق و صحیح با روش های نوین و قابل دسترسی برای همه علاقمندان در زیرشاخه های متعدد موجب رشد فکری دانشجویان و پژوهشگران و تشکیل گروهی بزرگ از پژوهشگران در حوزه پزشکی دقیق خواهد شد که آمادگی انجام پژوهش های این حوزه را دارند. برگزاری دوره های آموزشی و همکاری های پژوهشی با دانشگاه های سراسر کشور موجب ترویج و آشکار ساختن اهمیت پرداختن به این حوزه می شود.

ارزش ها:

دپارتمان «پزشکی دقیق» برای سلامت جمعی و جامعه پزشکی کشور و افزایش بازدهی و ارتقای سلامت عمومی کشور ارزش ویژه ای قائل است. تعامل با جامعه پزشکی و پژوهشگران حوزه پزشکی در زمینه پژوهشی و نیز حفظ کرامت و امنیت بیماران تحت هر شرایطی، از اولویت های این دپارتمان است.

 Affiliation:

مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی، قطب علمی جراحی مغز و اعصاب کشور، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تهران، ایران

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 

مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 

آدرس: تهران - میدان تجریش - بیمارستان شهدای تجریش - ساختمان شماره یک - طبقه چهارم  و پنجم - مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی

تلفن: 14 - 13 - 22724211 

پست الکترونیک: Info_fnrc@sbmu.ac.ir

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.