دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩ - 
1 2
 
منو اصلی
بروزرسانی
تاریخ آخرین بروز رسانی:1399/10/24
 
صفحه اصلي > شبکه جهانی آموزش و پژوهش 
 
 
شبکه جهانی آموزش و پژوهش
 
پنجاهمین دفتر شبکه جهانی "یوسرن" در مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از دسامبر سال 2020 به ریاست دکتر علیرضا زالی تاسیس گردیده است. مدیر علمی و مدیر اجرایی دفتر یوسرن مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی، به ترتیب دکتر سعید صفری و دکتر میثم اخلاق دوست می باشند.
یوسرن شبکه جهانی آموزش و پژوهش علمی است که مخفف Universal Scientific Education and Research Network  می باشد. این شبکه در سال 2015 توسط پرفسور نیما رضایی (استاد برجسته ایمونولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران) تاسیس شده است. یوسرن با هدف گسترش آموزش و پژوهش علمی اخلاق محور و بشر دوستانه و در نهایت پیشرفت علم برای اهداف غیر نظامی و مصالح عمومی در دنیا و در تمام 22 رشته علمی ایجاد شده است. اجرای پروژه های علمی بین المللی، بین رشته ای و ایجاد بستری برای ارتباط بهتر میان پژوهشگران جوان و دانشمندان مجرب در تمام دنیا از برنامه های پیش روی این شبکه است. 
 
 
 
شعار یوسرن علم بدون مرز است. بورد مشاورین علمی این شبکه متشکل از دانشمندان یک درصد برتر تمام رشته های علمی که توسط ESI معرفی شده اند و برندگان جایزه نوبل و ابل و جایزه یوسرن  هستند. 
تا کنون بیش از ۳۷۰ نفر از دانشمندان یک درصد برتر دنیا و ۱۵ نفر از برندگان نوبل و آبل عضو گروه مشاورین این شبکه هستند. پنجاهمین دفتر یوسرن در مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با امضای تفاهم نامه ای مابین دکتر علیرضا زالی و دکتر نیما رضایی در مهرماه سال 1399 به بهره برداری رسید. بیش از 100 دانشگاه داخلی و خارجی توسط یوسرن به یکدیگر متصل شده اند.
 
 
https://usern.tums.ac.ir/SiteContent/Show/Events
 

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 

مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی
آدرس: تهران - میدان تجریش - بیمارستان شهدای تجریش -ساختمان شماره یک - طبقه چهارم - مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی       تلفن: 14 - 22724211       پست الکترونیک: Info_fnrc@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.